July 2011

Ale.. :D

30. july 2011 at 13:59 | Lenísek |  Blábolím
Zdravím všechny. Řeknu Vám, že dneska opravdu nemám tu nejlepší náladu. Možná je to tím počasím, nejspíš.. Každopádně mám depku a to fakt velkou.
Ale.. :D Nevím, jestli je někdo z Vás registrovaný na karaoketexty.cz, ale aktuálně tam běží soutěž o telefon Samsung Star White. Druhé místo získá CD Kábát a třetí místo dostane plyšovou hračku :D. Ale za ten telefon se mi docela chce soutěžit ;).
Každý účastník soutěží se svým jedním playlistem. Já mám playlist těch nejlepších písniček od Three Days Grace a aktuálně jsem na 19. místě z 331 :D. Každou chvilku se tam někdo přihlašuje a každou chvilku někdo postoupí na další místo nebo také naopak.
Za každou celou přehranou písničku v playlistu se soutěžícímu přičte jeden bod.
Tady je odkaz na můj soutěžní playlist: KLIK :D
Byla bych ráda, kdyby mi aspoň někdo z Vás pomohl. Za každý bod, který se mi přičítá jsem ráda :).

Holčička, která měla ráda Toma Gordona

29. july 2011 at 18:49 | Lenísek |  Knihy v mých myšlenkách
HOLČIČKA, KTERÁ MĚLA RÁDA TOMA GORDONA

STEPHEN KING

Konečně je zpátky :)

29. july 2011 at 10:18 | Lenísek |  Blábolím
Zdravím všechny! :) Uaaaa :D Jsem ráda, že mám zpátky svůj noťas :) 3 týdny jsem ho neměla, tak si ho teď musím pořádně užít :D Ano, jen na tu chvilku než bude oběd.. Potom ta chvilku skončí a spolu s bráchou jdeme makat na zahradu, ovšem ne na tu, co máme u domu. Jdeme na mnohem větší, co je přes ulici dál :D Řeknu Vám, že to je vážně dálka :D.
No, tak to je jedna věc, co jsem Vám chtěla říct ;) A teď ty další.. ha :D

Když mám ten noťas teda zpátky a funguje :D Tak mám slíbeno, že mi mamka přispěje párk korun na grafický tablet. Na ten se taky moc a moc těším ;) Až na to, že ještě nevím jaký si mám vybrat. Můžu Vám říct, že na ceně nezáleží, v mých úsporech mám celkem dost a když mi mamka ještě něco přidá, tak je to v pohodě ;) No ale jde o to, že jsem na různých stránkách v různých diskusích četla, že jeden má tablet od značky Genius, další říkaj, že je Genius blbá značka a že mají jinej atd.. Umíte si to představit ;) A já se mám teď rozhodnout jakej tablet si mám koupit. Už jsem si řekla kamarádovi, který mi s výběrem pomůže (a vážně tomu rozumí ;)), takže nakonec myslím, že budu mít dobrej tablet, ale hodily by se mi i nějaké tipy. Nejlepší by bylo, kdyby to byl tip z vlastní zkušenosti, protože víte jak to chodí.. Byla bych ráda, kdyby ten, kdo vlastní grafický tablet napsal jakou má značku a jestli je s ním spokojenej nebo něco takovýho.. Děkuju :)

A teď tu mám ještě další věc :D. Zmiňovala jsem se o tom i v minulém článku, ale chtěla bych to zopáknout ;) Našla jsem jednu stránku, teda přesněji řečeno jsem dostala tip na jednu stránku ;), na které když se zaregistrujete získáte ihned 100 Kč, poté Vám budou chodit emaily a za každý ten email dostanete nějakou tu korunu. Samozřejmě, že když to doporučíte známým a i oni se tam zaregistrujou, tak na tom vyděláte i Vy ;)
Registrace tam je taková, že tam jenom napíšete svůj email, oni Vám pošlou aktivační email a pak si tam jen zadáte heslo a hned Vám naskočí 100 Kč, které už budou Vaše. Žádný háček v tom není, Vy nic neplatíte.

Na stránku se dostanete TADY!

Za zkoušku nic nedáte..

28. july 2011 at 10:20 | Lenísek |  Blábolím
Zdravím po tom dlouhém krásném týdnu. Víte, poslední dobou nejsem vůbec na pc (a ano, je to hlavně kvůli tomu, že se mi rozbil noťas), ale když tak o tom přemýšlím tak, když jsem ještě notebook měla v pořádku, byla jsem na něm denodenně. Opravdu jsem nevydržela den bez toho, aniž bych se přihlásila na skype ani ajsko, ale teď.. Teď občas chodím k bráchovi na pc, abych napsala další nezajímavý (:D) článek a případně koukla jen tak na net, ale jinak nic. Troufnu si i říct, že vlastně noťas ani nepotřebuju.. Když je hezky (což aktuálně je), tak jdu chytat bronz na zahradu (jen tak pro zajímavost jsem ještě nic moc nechytla :D) nebo jdu na brusle, kolo a nebo taky ráda běhám.
Jo, nejspíš to je tím, že jsou prázdniny a já ten noťas tak moc nepotřebuju ať už ke škole nebo k něčemu jinému.. A vím, že to zase začne, až budu mít noťas zpátky a začne škola, do které se překvapivě těším :D. Zase budu každý den na noťasu, ale budu se to snažit omezovat :D.. Je doba digitálních dětí a ta, podle mého názoru, bude už pořád. Dneska si to bez toho všeho nedokážeme nikdo z nás představit.

Noo :D.. ale teď už opravdu k pravému tématu, co se týká článku. Jak tak někdy surfuju na netu (když mám čas), narazila jsem na jednu stránku, kde můžete vydělat. A počkejte, neodsuzujte mě hned, neřikejte, že to jsou jen samé bláboly a nikdy nic nevyděláte, nevypínejte mě hned. Tahle stránka je opravdu jiná.

3 bláboly

21. july 2011 at 11:29 | Lenísek |  Blábolím
Zdravím, uvědomuju si, že jsem dlouho neblábolila :D.. takže to hned teď napravím.

Mám tu pár bodů, které bych Vám chtěla sdělit:

1. Nebudu to zbytečně okecávat, takže jdu rovnouna věc. Učím se japonštinu :). (Doufám, že jsem Vám to ještě neříkala). Jsem samouk a myslím, že mám opravdu velký důvod se tento opravdu báječný, i když velice těžký jazyk, učit. Je to hlavně pro to, že jsem obrovský fanoušek anime a manga, které byli "zrozeni" v Zemi vycházejícího Slunce. A navíc, mezi mé sny patří návštěva Japonska. Ano, chtěla bych se podívat do Japonska, vidět jejich kulturu naživo a ne jen obrázky na internetu. To jsou hlavní důvody, proč se tento jazyk vlastně učím. Myslím si, že mám i dobré učebnice, sice ne moc levné, ale opravdu se z nich naučíte.

Jsou to tyto tři učebnice a k tomu jsou 3 CD i se speciálním editorem:

Možná se budou zdát, že mají sotva 50 stránek, ale věřte mi, že ta učebnice (která je úplně navrchu) má 384 stran. Tato sada je vhodná ať už pro samouky, tak i pro kurzy. A teď cena :D. Na webové stránce leda.cz tuto sadu najdete za 999 Kč. Pro někoho je to opravdu hodně, ale já jsem s takovou cenou počítala, takže jsem měla našetříno dost na to, abych si to mohla koupit. Opravdu můžu doporučit těm, kteří by se chtěli naučit japonsky.

Itachi Uchiha & Madara Uchiha

20. july 2011 at 11:39 | Lenísek |  Kreslím
Zdravím čtenáře, které sem přilákal nadpis článku :). Určitě Vám dojde, že když je tenhle článek v rubruce kreslení, tak jsem Itachiho a Madaru nakreslila a chtěli byste vidět, jestli se mi to povedlo a jestli v tom najdete aspoň nějakou jejich podobu ;). Tákže tu nebudu ztrácet čas dalšími nesmysly a rovnou Vám je ukáži.
Kvalita není zrovna perfektní, ale nějak se to přežít dá. Tedy alespoň já to přežiju :). Jinak už budu zase muset jít.. jak nečekané :D. Tak se tu mějte a doufám, že se asň jeden z obrázků líbí.

Co jednou začne, jednou zase skončí.

19. july 2011 at 18:55 | Lenísek |  Blábolím
Téma týdne: Začátek

Už nějakou dobu sleduji témata týdne, ale nikdy jsem ještě na téma týdne nenapsala článek.. Neřekla bych proto, že tu nebylo dost zajímavých témat, některé z nich mě opravdu lákaly, věřte.. Bylo tu dost témat, abych aspoň na některé z nich napsala nějaký zajímavý článek, ale až tenhle mě donutil, abych si sedla k počítači a zapřemýšlela o začátku.. O začátku, který zrovna teď nastal i v mém osobním životě..

Když se řekne slovo "začátek", co si pod ním představíte? Každý z nás něco jiného. Může to být začátek všeho.. začátek nového filmu, začátek lidského života, začátek vztahu, začátek konce?
Ovšem, že všechno, co začíná musí také skončit, jinak by zase "věci" nemohly začít. A tím myslím i lidský život. I ten jednoho dne skončí a začne zase nový..

Chibi Sasuke

18. july 2011 at 19:40 | Lenísek |  Kreslím
Zdravím v tento krásný pondělní večer. Doufám, že si všichni užíváte doma jako já, sedíte u počítače a nudíte se jak prasata :D. Popravdě, zatím ty prázdniny nic moc, tedy aspoň pro mě. Brigádu budu mít možná od sprna, ale ještě to zdaleka není jisté.
Jen vím, že se už těším do školy :D. Možná mě teď někteří nechápete, mě to celkem také překvapuje, ale věřte nebo ne, už chci zase chodit do školy a nesedět jen tak doma.. a to za sebou nemám ještě ani měsíc :). Vážně se nepoznávám, mám před sebou nejtěžší rok střední školy a už se tam těším, divné :D..
I když se musím přiznat, že mě zachraňují ty víkendové kalby :D. Ale nemyslete si o mě něco špatnýho, já vím, kdy mám říct ne :).. takže žádný ožrala opravdu nejsem ;) :D.

No, ale teď se budu věnovat nadpisu tohoto článku - Chibi Sasuke :). V předchozím článku jsem neználkům vysvělila, co si mají pod pojmem chibi představit :).. a tady mají další ukázku, kterou samozřejmě také můžete najít na DA.

Chibi animals

17. july 2011 at 16:32 | Lenísek |  Kreslím
Je to už delší dobu, co jsem tyhle čtyři chibi nakreslila :)

Pro ty, kteří si pod pojmem chibi nedokáží nic představit: je to japonské slovo znamenající "short osoba" nebo "malé dítě". Slovo má získalo mezi fanoušky z manga a anime. Chibi jsou většinou spojovány s "Super deformovaný" styl kresby postav s velkými hlavami, nebo jej lze použít k popisu dětí verze znaků. Chibi se řadí k roztomilým kresbám :).

Snad většina z Vás pochopí, až uvidíte některé z obrázků :). I když, k roztomilosti to má asi daleko :D. Noo.. posuďte sami :), za Váš názor Vám hlavu neukousnu ;) :D.

Samozřejmě je můžete najít i na DA :).
Pokemon - Luxray

17. july 2011 at 10:30 | Lenísek |  Kreslím
Víte, celé mé dětství jsem prožila právě s opravdu známým a oblíbeným anime Pokemon. Vsadím se, že opravdu každý z Vás o nich slyšel a většina z Vás se na Pokemony i koukala a sledovala každičký seriál. Já jsem taková byla a samozřejmě jsem měla pár oblíbených pokemonů. Jeden z nich byl Luxra, kterého jsem nedávno nakreslila :) Určitě Vás nepřipravím o mou kresbu :D

Tady máte lineart Luxraye a pod ním je Luxray vybarvený pastelkami. Je to vyfocené mobilem, takže kvalita hrozná, já vím :/.