3 bláboly

21. july 2011 at 11:29 | Lenísek |  Blábolím
Zdravím, uvědomuju si, že jsem dlouho neblábolila :D.. takže to hned teď napravím.

Mám tu pár bodů, které bych Vám chtěla sdělit:

1. Nebudu to zbytečně okecávat, takže jdu rovnouna věc. Učím se japonštinu :). (Doufám, že jsem Vám to ještě neříkala). Jsem samouk a myslím, že mám opravdu velký důvod se tento opravdu báječný, i když velice těžký jazyk, učit. Je to hlavně pro to, že jsem obrovský fanoušek anime a manga, které byli "zrozeni" v Zemi vycházejícího Slunce. A navíc, mezi mé sny patří návštěva Japonska. Ano, chtěla bych se podívat do Japonska, vidět jejich kulturu naživo a ne jen obrázky na internetu. To jsou hlavní důvody, proč se tento jazyk vlastně učím. Myslím si, že mám i dobré učebnice, sice ne moc levné, ale opravdu se z nich naučíte.

Jsou to tyto tři učebnice a k tomu jsou 3 CD i se speciálním editorem:

Možná se budou zdát, že mají sotva 50 stránek, ale věřte mi, že ta učebnice (která je úplně navrchu) má 384 stran. Tato sada je vhodná ať už pro samouky, tak i pro kurzy. A teď cena :D. Na webové stránce leda.cz tuto sadu najdete za 999 Kč. Pro někoho je to opravdu hodně, ale já jsem s takovou cenou počítala, takže jsem měla našetříno dost na to, abych si to mohla koupit. Opravdu můžu doporučit těm, kteří by se chtěli naučit japonsky.
2. Nevím, jestli jste četli můj článek "Zvyšte si návštěvnost", protože se tady o té stránce ještě zmíním. Tak, aby to někteří nečetli znovu, přeskočte rovnou na bod 3, děkuji :D. Tákže, ale teď už k té stránce, která opravdu zvyšuje návštěvnost. Můžete se sami přesvědčit na mém toplistu. Někomu se to zdá celkem málo (třeba jako mně), ale já tento blo nemám dlouho, takže nemůžu mít největší návštěvnost hned. Ale ty stovky lidí, kteří navštívili můj blog, ma našli tady.. na websurf.cz. Stačí jen, abyste se bezplatně zaregistrovali a napsali tam stránku Vašeho blogu. Opravdu je všechno zdarma, takže opravdu Všem doporučuji.

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti


3. Opustíme cizí jazyk i nějakou webovou stránku na zvýšení návštěvnosti a vrhneme se na.. na? Sama nevím :D. Určitě jsem Vám chtěla ještě něco říct, ale na to už si asi nevzpomenu. To víte, lidé v mém věku už nemají takovou paměť jakou mají lidé na orvním stupni základní školy :D. Ale vím, že jakmile zveřejním článek a vypnu pc, tak si na tu věc vzpomenu :D. To se mi stává celkem často a myslím, že určitě nejsem jediná výjimka, komu se tohle stává. No, nebudu nad tím přemýšlet, protože by to stejně k ničemu nebylo. Radši půjdu hledat nějakou hru, protože se děsně nudím, když je venku tak hnusně. Nevíte o nějaký hře, která by mě zabavila? Je mi jedno, jestli to bude nějaká na na netu, nebo mmorpg. Díky ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lilith Lilith | Web | 25. july 2011 at 18:15 | React

po dlouhé době jsem zde! :-)
ty bysis rozuměla s jednou mojí kamarádkou, ta je totální blázen do anime, do Japonska... ;-) jinak, já se přes prázdniny plánuju učit francouzky... zatím to postoupilo jen tím, že jsem někde vyhrabala to výukový CD :-)
A tu stránku, která má zvyšovat návštěvnost určitě vyzkouším, za zkoušku se nic nedá, no ne...? :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama