Co jednou začne, jednou zase skončí.

19. july 2011 at 18:55 | Lenísek |  Blábolím
Téma týdne: Začátek

Už nějakou dobu sleduji témata týdne, ale nikdy jsem ještě na téma týdne nenapsala článek.. Neřekla bych proto, že tu nebylo dost zajímavých témat, některé z nich mě opravdu lákaly, věřte.. Bylo tu dost témat, abych aspoň na některé z nich napsala nějaký zajímavý článek, ale až tenhle mě donutil, abych si sedla k počítači a zapřemýšlela o začátku.. O začátku, který zrovna teď nastal i v mém osobním životě..

Když se řekne slovo "začátek", co si pod ním představíte? Každý z nás něco jiného. Může to být začátek všeho.. začátek nového filmu, začátek lidského života, začátek vztahu, začátek konce?
Ovšem, že všechno, co začíná musí také skončit, jinak by zase "věci" nemohly začít. A tím myslím i lidský život. I ten jednoho dne skončí a začne zase nový..

Někdo zemře, ale někdo se zase narodí, takový je koloběh života a ten už nezměníme. Zamyslete se, co se lidská rasa už naučila, co všechno objevila a také, co všechno prožila a co stále prožívá.. Války, u nichž se prolévala krev.. Ano, co teprve druhá světová válka.. Není to přeci tak dlouho, co taková válka začala a po šesti letech skončila.. Je to hrozná představa, že by něco tak krvelačného mohlo zase začít.. Ovšem, už by to třeba neskončilo tak jako tehdy.. Kdo ví, co by se stalo.. Ani o tom nechci přemýšlet, jen pomyšlení na to mi nahání husí kůži.. Je to až neuvěřitelné, co všechno může nastat, co všechno může začít.. Ale opravdu nemám náladu, i kdybych jí měla, tak ani nechci, tady mluvit o konci Světa, který má nastat v roce 2012. Když už jsme u toho, tak na to nevěřím.. Kolikrát už přeci někdo řekl, že bude konec Světa, a stalo se tak? Nestalo, pořád jsme tady, tak proč by se to najednou za rok stát opravdu mělo?.. Já si opravdu nemyslím, že se něco takového uskuteční, tedy, alespoň ne za rok.. Ale zase se dostáváme k tomu, že všechno, co začalo také musí jednoho dne skončit.. Nechci se do toho dál zamotávat, i kdybych o tom mohla uvažovat celé hodiny a dohadovat se, jestli se to stane nebo ne, tak už opravdu nechci, aby tenhle článek byl o konci, když se má věnovat začátku (:D).

Pod pojmem začátek každého z nás napadne něco jiného.. Ovšem, všechny ty věci by měly mít jednou společnou věc, a to, že právě začíná nebo by aspoň měla začínat.

A jestli si pokládáte otázku na to, co právě teď začalo i v mém osobním životě, tak si tu otázku ani nepokládejte, protože na odpověď byste nepřišli. Když Vám jí neřeknu, jako že vám jí opravdu neřeknu (:D), tak je zbytečné si zatěžovat hlavu něčím, na co nikdy nebudete znát správnou odpověď. Není to nic proti Vám, ale v takových věcech jsem spíše introvert než extrovert.

No a tudíž, když můj článek začal a vy jste ho začali číst, tak musí také někdy skončit, abyste si mohli od toho čtení odpočinout a začít zase s něčím jiným.
Mrzí mě, že na toto téma toho nemůžu napsat více, ale i mně pomalu končí čas být na počítači, takže sbohem.
Končím s Vámi a jdu začít něco jiného.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anc.Goddess Anc.Goddess | Web | 19. july 2011 at 19:36 | React

zajimave pojednani

2 Lenísek Lenísek | Web | 20. july 2011 at 21:33 | React

[1]: Beru to jako kompliment :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama