Konečně je zpátky :)

29. july 2011 at 10:18 | Lenísek |  Blábolím
Zdravím všechny! :) Uaaaa :D Jsem ráda, že mám zpátky svůj noťas :) 3 týdny jsem ho neměla, tak si ho teď musím pořádně užít :D Ano, jen na tu chvilku než bude oběd.. Potom ta chvilku skončí a spolu s bráchou jdeme makat na zahradu, ovšem ne na tu, co máme u domu. Jdeme na mnohem větší, co je přes ulici dál :D Řeknu Vám, že to je vážně dálka :D.
No, tak to je jedna věc, co jsem Vám chtěla říct ;) A teď ty další.. ha :D

Když mám ten noťas teda zpátky a funguje :D Tak mám slíbeno, že mi mamka přispěje párk korun na grafický tablet. Na ten se taky moc a moc těším ;) Až na to, že ještě nevím jaký si mám vybrat. Můžu Vám říct, že na ceně nezáleží, v mých úsporech mám celkem dost a když mi mamka ještě něco přidá, tak je to v pohodě ;) No ale jde o to, že jsem na různých stránkách v různých diskusích četla, že jeden má tablet od značky Genius, další říkaj, že je Genius blbá značka a že mají jinej atd.. Umíte si to představit ;) A já se mám teď rozhodnout jakej tablet si mám koupit. Už jsem si řekla kamarádovi, který mi s výběrem pomůže (a vážně tomu rozumí ;)), takže nakonec myslím, že budu mít dobrej tablet, ale hodily by se mi i nějaké tipy. Nejlepší by bylo, kdyby to byl tip z vlastní zkušenosti, protože víte jak to chodí.. Byla bych ráda, kdyby ten, kdo vlastní grafický tablet napsal jakou má značku a jestli je s ním spokojenej nebo něco takovýho.. Děkuju :)

A teď tu mám ještě další věc :D. Zmiňovala jsem se o tom i v minulém článku, ale chtěla bych to zopáknout ;) Našla jsem jednu stránku, teda přesněji řečeno jsem dostala tip na jednu stránku ;), na které když se zaregistrujete získáte ihned 100 Kč, poté Vám budou chodit emaily a za každý ten email dostanete nějakou tu korunu. Samozřejmě, že když to doporučíte známým a i oni se tam zaregistrujou, tak na tom vyděláte i Vy ;)
Registrace tam je taková, že tam jenom napíšete svůj email, oni Vám pošlou aktivační email a pak si tam jen zadáte heslo a hned Vám naskočí 100 Kč, které už budou Vaše. Žádný háček v tom není, Vy nic neplatíte.

Na stránku se dostanete TADY!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sim. Sim. | Web | 29. july 2011 at 10:26 | React

Kamarátka ho tiež nemala 3 týždne. Nejako často treba tie notebook-y opravovať...
Aj mne prišiel taký e-mail, ale ja som sa nezaregistrovala na tú stránku. Možno v tom na začiatlu nie je háčik, no mne to príde zvláštne, že len tak za nič dostáva človek peniaze...

Inak, ďakujem pekne. :)

2 Lenísek Lenísek | Web | 29. july 2011 at 10:29 | React

[1]: Je na Tobě, jestli se zaregistruješ nebo ne ;) Ale já mám známou, která tam je opravdu dlouho a opravdu peníze má ;)
A nemusíš děkovat :)

3 hsfashion hsfashion | Web | 29. july 2011 at 10:35 | React

Už jsem to zkusila nějako opravit :-/ Mě už se to zobrazje. Vám?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama