Life Artist

12. july 2011 at 22:50 | Lenísek |  Life artist
ŽIVOT UMĚLCE

  • Já - nikdo jiný..
V internetovém světě vystupuji pod přezdívkou Lenísek. Doufám, že Vám nemusím říkat mé pravé jméno, protože bych si s dovolením svou tajnou identitu ponechala opravdu tajnou :D. Věk bych Vám také nejraději ani neprozrazovala, protože pak bych zase jen přemýšlela o tom, jak stará už jsem, jak ten čas letí a že za chvíli už budu důchodce, který chodí jen o berlích.. :D
Chápu, že chcete, abych už toho nechala, ale mám za úkol se představit, tak mě ještě chvilku čtěte, třeba se dozvíte něco zajímavého :).


  • Já - ve volném čase..
Když už se mi nějaký ten volný čas naskytne, tak ráda:
kreslím, píšu, fotím, čtu, poslouchám (rock, metal, soundtrack..), zpívám, hraju na hudební nástroj (klavír, flétna, kytara), tancuju, plavu, koukám na TV (Nickelodeon, Disney Channel, HBO..), sleduji anime (Naruto, Yu Yu Hakusho, Shaman king..), podívám se na nějaký ten film (fantasy, dobrodružný, komedii, romantický, animovaný..), chodím ven, jezdím na in-line bruslích..
A mnoho dalšího :)


  • Já - která ví, co chce..
Tohle všechno bych chtěla:
novou černou kytaru, nový noťas, grafický tablet, Iphone 4, Ipod, dostat se na vysokou školu, procestovat Svět křížem krážem, mít psa jméno Hejty, dům s bazénem, vlastnit ostrov, být bohatá, procházet se po červeném koberci..
A věřte, že toho je opravdu hoodně moc, ale nebaví mě to psát, smůla :P :D


  • Já - která je snad všude..
Můžete mě navštívit na:
Profily, které nepotřebujete znát: facebook, skype, icq, badoo, hokage, atd..Můžu Vás upozornit, že tohle ještě zdaleka není celé mé .
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama