Za zkoušku nic nedáte..

28. july 2011 at 10:20 | Lenísek |  Blábolím
Zdravím po tom dlouhém krásném týdnu. Víte, poslední dobou nejsem vůbec na pc (a ano, je to hlavně kvůli tomu, že se mi rozbil noťas), ale když tak o tom přemýšlím tak, když jsem ještě notebook měla v pořádku, byla jsem na něm denodenně. Opravdu jsem nevydržela den bez toho, aniž bych se přihlásila na skype ani ajsko, ale teď.. Teď občas chodím k bráchovi na pc, abych napsala další nezajímavý (:D) článek a případně koukla jen tak na net, ale jinak nic. Troufnu si i říct, že vlastně noťas ani nepotřebuju.. Když je hezky (což aktuálně je), tak jdu chytat bronz na zahradu (jen tak pro zajímavost jsem ještě nic moc nechytla :D) nebo jdu na brusle, kolo a nebo taky ráda běhám.
Jo, nejspíš to je tím, že jsou prázdniny a já ten noťas tak moc nepotřebuju ať už ke škole nebo k něčemu jinému.. A vím, že to zase začne, až budu mít noťas zpátky a začne škola, do které se překvapivě těším :D. Zase budu každý den na noťasu, ale budu se to snažit omezovat :D.. Je doba digitálních dětí a ta, podle mého názoru, bude už pořád. Dneska si to bez toho všeho nedokážeme nikdo z nás představit.

Noo :D.. ale teď už opravdu k pravému tématu, co se týká článku. Jak tak někdy surfuju na netu (když mám čas), narazila jsem na jednu stránku, kde můžete vydělat. A počkejte, neodsuzujte mě hned, neřikejte, že to jsou jen samé bláboly a nikdy nic nevyděláte, nevypínejte mě hned. Tahle stránka je opravdu jiná.
Stačí jen, když se zaregistrujete tím, že napíšete svůj email, na který Vám přijde aktivační odkaz a ještě zadáte heslo. Hned po registraci máte na účtě 100 Kč. Vy nic neplatíte! Za každý email, který od nich obdržíte, můžete získat 5 Kč a někdy i více. To všechno už se dočtete tam. Já jsem se zaregistrovala dneska a opravdu to není nic složité. Samozřejmě to můžete doporučit všem Vašim známým a tím pádem získáte i něco Vy navíc. No, jak už říkám.. Za zkoušku nic nedáte.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama