August 2011

8.8. 2011

8. august 2011 at 11:09 | Lenísek |  Blábolím
Woow, koukám, že jsem celkem dlouho nepřispěla dalším nudným článkem.. :D Popravdě se za tu dobu ani nic moc nestalo.. No, nic moc :D.. Věřte mi, že by to bylo na dlouho a opravdu se mi to tady rozepisovat nechce.. Na víc by mě bolely prsty, určitě :D. Ale tak můžu Vám říct, že jsem za tu dobu nic nenakreslila ani nic nenapsala.. Nějak ztrácím formu, kdo ví, čím to bude.. :D

No, ale něco jsem přeci jen dělala a to Vám říci můžu.. Strávila jsem dny nad knížkou, přesněji nad knížkama.. Celkem je knížek šest a já jsem u čtvrtého dílu, ví někdo o jakou knížku by mohlo jít? Když Vám ještě napovím, že spisovatelka se jmenuje Richelle Mead? Možná někteří už vědí. Je to Vampýrská akademie. A je to vážně super boží knížka! :D :) Ne vážně, patří mezi mé nejoblíbenější knížky a ne být kamarádky, tak bych o VA ani nevěděla. Doporučuji všem! Vampýrskou akademii určitě seženete v knihovně nebo si je přečetete online na internetu. Dokonce se to chystají i zfilmovat a jednu z mých oblíbených postav v knížce bude hrát Ben Barnes! :) Můj oblíbený herec! :) :D.

No.. a co jsem dělala dalšího? Udělala jsem pár videí na youtube.. Opravdu jsem se nudila a už jsem nevěděla co, tak jsem udělala videa s textem písničky.
Jedno z videí Vám sem dám.
Možná znáte kanadskou skupinu Three Days Grace.No :D.. Dále jsem i vybarvila pár lineartů z DA. Používám na to program Paint tool SAI. Jeden z nejlepších grafických programů. Možná se mnou nesouhlasíte a jste fanoušek Photoshopu, ale já se spokojím i s tímhle programem. ;)
Nějaké výtvory Vám třeba příště ukážu.

A to by bylo asi tak všechno.. :D